Extrakt z Yuccy Schidigera

Extrakt z Yuccy Schidigera je jednou z těch přírodních ingrediencí, které nabízejí zázračné vlastnosti pro péči o pleť. Pocházející z listů a kořenů rostliny Yucca Schidigera, tento extrakt je plný látek, které napomáhají obnově, hydrataci a ochraně pokožky. Připojte se k nám na cestě objevování všech úžasných vlastností extraktu z Yuccy Schidigera a jeho využití v kosmetickém průmyslu.

Proč je extrakt z Yuccy Schidigera tak cenný?

1. Antioxidanty a vitamíny:

Extrakt z Yuccy Schidigera obsahuje antioxidanty, jako jsou vitamín C a E, které bojují proti volným radikálům a pomáhají chránit pokožku před předčasným stárnutím.

2. Hydratace a zklidnění:

Díky svým hydratačním vlastnostem extrakt z Yuccy Schidigera hydratuje pokožku a zklidňuje podráždění, což je ideální pro citlivou nebo suchou pokožku.

3. "Proti-akné" efekt:

Tento extrakt má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají snižovat tvorbu akné a čistit pokožku od nečistot a bakterií.

4. Ochrana před UV zářením:

Některé studie naznačují, že extrakt z Yuccy Schidigera může pomáhat chránit pokožku před poškozením způsobeným UV zářením slunce.

Využití v kosmetice:

1. Krémy na Pleť:

Výrobci kosmetických krémů často začleňují extrakt z Yuccy Schidigera do svých receptur pro jeho hydratační a ochranné vlastnosti.

2. Oční krémy:

Pro ošetření citlivé pokožky kolem očí se extrakt z Yuccy Schidigera často přidává do očních krémů pro své zklidňující účinky.

3. Šampony a oplachy:

Pro zklidnění podrážděné pokožky hlavy a snížení lupy se extrakt z Yuccy Schidigera přidává do šamponů a oplachových produktů na vlasy.

Photoroom_20240313_141311

Yucca Schidigera je jednou ze základních složek v tomto přírodním organickém šamponu od Miessence. Vaše vlasy i pokožku hlavy dokonale podpoří s kombinací dalších přírodních složek z lopuchu, avokáda, kopřivy a rozmarýnu. Zkuste si ho na vlastní kůži!

4. Přírodní mýdla:

Pro své protizánětlivé a čisticí vlastnosti je extrakt z Yuccy Schidigera ideální pro výrobu přírodních mýdel.

Photoroom_20240313_142926

Zkuste luxusní organické mýdlo na ruce s Extraktem z Yuccy Schidigera od Miessence

5. Kondicionéry (hydratační séra) na pleť:

Výrobci kondicionérů na pleť často přidávají extrakt z Yuccy Schidigera pro jeho ochranné účinky a schopnost udržovat pleť hydratovanou.

Extrakt z Yuccy Schidigera je skutečným přírodním pokladem pro péči o pleť, který nabízí širokou škálu výhod pro zdraví a krásu vaší pokožky. Jeho protizánětlivé, hydratační a ochranné vlastnosti ho činí cennou ingrediencí v kosmetickém průmyslu. Sami si můžete vyzkoušet kvalitní Miessence produkty s extraktem z Yuccy Schidigera na vlastní kůži. Objednávejte online.

 

U nás najdete tyto produkty s obsahem Yuccy Schidigera: 

Miessence Rejuvenating Cleanser pro pleť se ztrátou elasticity

Miessence Balancing Cleanser pro normální a kombinovanou pleť
Miessence Purifying Cleanser pro mastnou a problémovou pleť
Miessence Soothing Cleanser pro citlivý typ pleti

Miessence Shaving gel pro hladké oholení pokožky

Miessence Desert Flower Shampoo šampon pro normální a suché vlasy

 

 

Affiliate program