Růže vinná / šípkový olej (Rosa rubiginosa)

 
 
 

Organický šípkový olej je přírodní látka, která má široké spektrum použití v péči o pokožku a tělo. Má vysoký obsah vitamínu A, vitamínu E a karotenoidů, které pomáhají chránit pokožku před poškozením slunečním zářením a volnými radikály. Tyto látky také pomáhají zlepšovat elasticitu pokožky a redukovat vrásky a jemné linie.

Šípkový olej také obsahuje velké množství kyseliny linolové a kyseliny olejové, které pomáhají hydratovat a zvláčňovat pokožku. Tyto kyseliny také pomáhají zlepšovat stav suché a popraskané pokožky, jako jsou kolena a lokty.

Organický šípkový olej může být použit také pro péči o vlasy. Obsahuje vitamíny a minerály, které pomáhají posilovat a zlepšovat stav vlasů. Může být použit jako pre-shampoo nebo jako vlasový olej na konečky.

Organický šípkový olej může být také použit jako přísada do koupelové lázně nebo jako masážní olej. Jeho hydratační a zvláčňující vlastnosti pomáhají uvolnit napětí v těle a zlepšit celkové pohodlí.

V závěru, organický šípkový olej je skvělou volbou pro péči o pokožku a tělo, díky svému bohatému obsahu vitamínů, minerálů a kyselin. Je důležité vybírat kvalitní, certifikovaný organický produkt, aby bylo zajištěno, že olej neobsahuje žádné škodlivé chemikálie nebo konzervanty.

Affiliate program