Černé tečky a jak se jich zbavit

 

Černé tečky jsou běžným kožním problémem, se kterým se potýká mnoho z nás. Vznikají, když se vlasové folikuly ucpou kožním mazem a odumřelými kožními buňkami, což vede k malým tmavým hrbolkům na kůži. Černé tečky sice nejsou škodlivé, ale mohou být nevzhledné a je obtížné se jich zbavit.

Naštěstí existuje mnoho přírodních metod a ošetření organickou kosmetikou, které mohou pomoci černé tečky vyléčit. Zde jsou některé z nejlepších způsobů ošetření černých teček pomocí organických produktů:

 

Minerální masky

Miessence---RejuvenatingMineral-Mask-45gr-front_1024x1024-2x

Miessence Rejuvenatng Mineral Maska pro ošetření černých teček a redukci kožního mazu 

Minerální masky Miessence: Miessence je značka, která nabízí řadu organických produktů v péči o pleť, včetně minerálních masek, které jsou ideální pro redukci černých teček. Jejich čisticí minerální maska obsahuje kaolinový jíl, který pomáhá absorbovat přebytečnou mastnotu a uvolňovat póry. Obsahuje také organický heřmánek a levanduli, které zklidňují pleť a zmírňují záněty. Masku jednoduše naneste na obličej, nechte ji působit 10-15 minut a opláchněte teplou vodou.

 

Tea tree olej 

Teat tree olej na černé tečky - Organic Skin Care

Tea tree olej je skvělé přírodní řešení na redukci černých teček díky jeho antibakteriálním vlastnostem

Tea tree olej je přírodní antiseptikum, které pomáhá ničit bakterie a zmírňovat záněty. Několik kapek tea tree oleje můžete nanést na vatový tampon a natřít jím černé tečky nebo jej smíchat s nosným olejem, například kokosovým, a nanést na obličej jako masku. Nechte ji působit 15-20 minut a poté opláchněte teplou vodou.

 

Maska z medu a skořice

Maska na obličej z medu a skořice Organic Skin Care

Udělejte si pleťovou masku z medu a skořice, která uvolní póry a zničí bakterie, které jsou zodpovědé za tvorbu černých teček

Med je přírodní antibakteriální prostředek, který pomáhá ničit bakterie a snižovat záněty, zatímco skořice pomáhá zlepšovat krevní oběh a uvolňovat póry. Smíchejte jednu polévkovou lžíci syrového medu s jednou čajovou lžičkou skořicového prášku a naneste na obličej jako masku. Nechte ji působit 10-15 minut a poté opláchněte teplou vodou.

Jedlá soda

Jedlá soda na obličej Organic Skin Care

Jedlá soda se hodí zkrátka na všechno - dokonce i na odstranění odumřelých kožních buněk a skvěle čistí póry

Jedlá soda je přírodní exfoliační prostředek, který pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a uvolňovat póry. Smíchejte jednu polévkovou lžíci jedlé sody s takovým množstvím vody, aby vznikla pasta, a naneste ji na obličej jako peeling. Několik minut ji jemně vmasírujte do pokožky a opláchněte teplou vodou.

Používáním přípravků organické kosmetiky, jako jsou minerální masky, a přírodních metod, jako je tea tree olej, maska z medu a skořice a jedlá soda, můžete účinně léčit černé tečky bez drsných chemických látek nebo syntetických přísad. Nezapomeňte vždy otestovat nové produkty předtím, než je použijete na celý obličej, a buďte trpěliví, protože může trvat nějakou dobu, než se dostaví výsledky. Důsledným používáním a správnou péčí můžete dosáhnout zdravé čistší pleti. 

Affiliate program