Návod na efektivní skin care rutinu

 

Aby vaše pleť co nejlépe prospívala je důležité abyste věděli jak skincare produkty fungují mezi sebou navzájem a jak správně se používají. Tím dosáhnete perfektního výsledku v péči o pleť a také si tím vybudujete návyk efektivní skin care rutiny.

V Organic Skin Care doporučujeme zvolit rutinu ve třech krocích. Ty jsou navrženy tak, aby zajistili veškeré potřeby všech typů pleti. Minimum stačí k tomu abyste si pleť udrželi zdravou a chráněnou přes den a celou noc. Udržte si kvalitní skin care rutinu krok za krokem s tímto jednoduchým návodem:

 

Krok 1: Přírodní Cleanser – čištění pleti

Používejte organický cleanser na čištění pleti ráno a večer. Odstraníte s ním nečistoty, kožní maz a make-up a navíc díky aktivnímu složení se vám pH pokožky vrátí do přirozené hodnoty. Dobře vyčištěná pleť poté funguje jako základ pro vstřebání ostatních produktů jako jsou hydratační séra a nebo moisturizery.

Zvolte si organický cleanser podle typu své pleti:

 

Organický cleanser Miessece Rejuvenating pro suchou nebo zralou pleť

 
Miessence Rejuvenating Cleanser - přírodní  omlazující cleanser

643 Kč                                                      Nákup Organic Skin Care Miessence

 

 

Organický cleanser Miessence Balancing pro normální / kombinovanou pleť

 

Miessence Balancing Cleanser - přírodní cleanser pro normální pleť

643 Kč                                                       Nákup Organic Skin Care Miessence

 

 

Krok 2: Exfoliace – odstranění mrtvých kožních buněk z pleti

Exfolianty odstraňují přebytek starých kožních buněk, které způsobují matný a mdlý vzhled pleti. Také šetrně odstraní odlupující se pokožku spálenou od slunce, fungují jako prevence proti tvorbě vrásek, černých teček, ucpaných pórů a udržují pleť mladistvou. Použijte ho v druhém kroku své skin care rutiny a vaše pleť si zachová hebkost, jemnost a vrásky se vám budou tvořit pomaleji. Zvolte přírodní organicky certifikovaný exfoliant od Miessence a vaše pleť bude rozjasněná a svěží! Doporučujeme vám ho používat pravidelně a to minimálně 1x týdně.

 

  Organický Miessence Garnet Exfoliant pro všechny typy pleti

 

86DEC4D4-2A52-4168-95B1-06B561A89749

799 Kč                                                         Nákup Organic Skin Care Miessence

 

Krok 3:

RÁNO Moisturizer nejlépe přírodní s ochranným SPF faktorem

Kritický bod k tomu abyste pleť chránili před spálením od slunce, které urychluje vznik vrásek, pigmentových skvrn a další příznaky stárnutí pleti. Moisturizery s SPF by měl být posledním krokem vaší ranní skincare rutiny.

VEČER: Přírodní moisturizer bez SPF

Všechny přírodní a organické moisturizery (krémy, mléka, gely atd.) jsou obohaceny o antioxidanty a další ingredience, které pomáhají ke zlepšení zdravé funkce pokožky. Zároveň vám pomůžou docílit hezkého vzhledu a pevnější struktury pleti. Neváhejte si ho nanést do jemné pokožky v okolí očí. Moisturizer si při večerní skin care rutině naneste jako poslední.

 

Tato skin care rutina je pouze základním návodem. Klíčem ke správné péči o pleť je porozumění tomu, jak váš typ pleti funguje a které přípravky vám sedí nejlépe. Zkuste se zaměřit na to jak pokožka reaguje na změny množství používání různých přípravků. Nejlépe uděláte, když budete používat produkty od stejné značky. Tyto produkty jsou vyvinuté většinou tak že se mezi sebou vzájemně podporují.

Affiliate program